Administration

Du kommer till kommunens kundcenter Kungsbacka direkt när du ringer till oss.

Kommunens kundcenter
Kungsbacka direkt
0300-83 40 00
info@kungsbacka.se

Öppettider

Måndag 8-18
Tisdag-torsdag 8-17
Fredag 8-15 

Elof Lindälvs gymnasium
Lindälvs gata 3
434 32 Kungsbacka

Sjukanmälan elever: Via vklass.se eller i Vklass app
Sjukanmälan skolpersonal: elof@kungsbacka.se

E-post:
eloflindalvsgymnasium@kungsbacka.se

 

Administratör
Lena Tönnberg
0300-83 35 05
lena.tonnberg@kungsbacka.se

Administratör
Carina Larsson
0300-83 35 03
carina.larsson3@kungsbacka.se

Administratör 
Frida Jaresten
0300-83 37 27
frida.jaresten@kungsbacka.se

Administratör 
Sofia Larsson
0300-83 35 02
sofia.larsson2@kungsbacka.se

Enhetschef skolservice
Jessica Dunhäll
0300-83 35 08
jessica.dunhall@kungsbacka.se

IT-tekniker
Hannes Landström
0300-83 55 00
hannes.landstrom@kungsbacka.se

IT-tekniker
Robin Kristensson
0300-83 55 00 
robin.kristensson@kungsbacka.se

IT-Cisco Academy
Alf Schagerholm 
0300-83 55 55
alf.schagerholm@kungsbacka.se
Rum F04

Planerare
Anette Söderberg
0300-83 35 06 
anette.soderberg@kungsbacka.se